Przenoszę się na wordpress.com

14:22 0 Comments A+ a-

Cześć i czołem.

Odnosząc się do postu opublikowanego na początku stycznia - wracam. Tak, wracam do blogowania, mam nadzieję regularnego. Okazało się, że potrzebowałam odpoczynku od pisania i czytania "na siłę". Te dwa miesiące pozwoliły mi na ogarnięcie siebie, swoich gustów literackich i tego, co robię na uczelni.
Nadal nie uporałam się z licencjatem, a prac do oddania na trzeci roku trochę mam, jednak pewien przedmiot sprawił, że prowadzenie bloga stało się w pewnym sensie moim obowiązkiem. Aby uzyskać zaliczenie z jednego przedmiotu każdy z moich kolegów i koleżanek musiał założyć swoją własną stronę. Ja nie chciałam tworzyć kolejnego miejsca w sieci, które po kilku tygodniach musiałabym porzucić, więc doszłam do wniosku, że to bardzo dobry powód do tego, aby wrócić tutaj. Jednak nie wszystko pozostanie takie samo - przeniosłam się w końcu na wordpressa. Blogger od pewnego czasu mi nie wystarczał i nie mogłam na nim pracować tak, jakbym chciała. Poza tym znudził mi się trochę. Nowa strona już powstała, wpisy zostały przeniesione, walczę jeszcze z ich edycją oraz przenoszeniem komentarzy. Nie mniej jednak wszystko jest gotowe na wielki powrót.

Za kilka dni anima libros przestanie istnieć i pojawi się odnośnik przenoszący wszystkich automatycznie na nową witrynę. Nie planuje na razie wykupić własnej domeny i hostingu, stąd całkiem innym adres :) 

Zapraszam ;)