Nowy rok i co dalej?

18:02 0 Comments A+ a-


Cześć! 

Długo zwlekałam z napisaniem tego posta, bo doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że zawaliłam i nie potrafię tego naprawić. Wiem też, że jest to kolejny wpis o podobnej tematyce i chyba najwyższy czas podjąć dojrzałą decyzję i przestać okłamywać siebie i innych. 

Nie wiem, co dalej będzie z tym blogiem. Ostatni rok był dla mnie ciężki - zbyt wiele trudnych chwil, za dużo smutku i braku motywacji do życia w ogóle. Wahania odnośnie przyszłości, większa praca, studia i komplikacje rodzinne - to troszkę za dużo jak dla mnie. Dlatego nie wiem, co dalej powinnam zrobić ze stroną. Zawiesić z nadzieją, że kiedyś wrócę czy może od razu go zablokować? Nie potrafię jeszcze podjąć decyzji, bo ten blog nadal wiele dla mnie znaczy. 

Więc co dalej? Możliwe, że coś się zacznie pojawiać - sporadycznie, bez określonego terminarza. Możliwe, że będą miesiące pustki i ciszy. Możliwe, że obudzę się jutro rano i jednym kliknięciem usunę całą zawartość, zapominając, że anima libros kiedykolwiek miała swoje miejsce w sieci. 

Przede mną wiele pracy w tym nowym roku - nie tylko tej zarobkowej i studenckiej, ale także tej nad sobą. Muszę się pozbierać po miesiącach ciszy i wahań nastrojów. Znaleźć w sobie motywację. Możliwe, że wrócę i będzie tak jak kiedyś, ale na razie nie potrafię. 

Jednak Wam życzę samych wspaniałych chwil z książkami, blogowaniem i czytelnikami. Żebyście byli na każdych Targach Książki, obkupili się w ulubione tytuły, poplotkowali z innymi blogerami. I najważniejsze - życzę Wam wytrwałości w tym, co robicie tutaj i w innych chwilach swojego życia. 
[brak korekty]