Trochę zmian i jakie plany na najbliższe miesiące

17:34 0 Comments A+ a-


Cześć i czołem pod koniec września! 1. Na blogu zaszła ostatnio duża zmiana! Po pierwsze - zmienił się szablon, a w związku z tym postanowiłam zostać na blogerze jeszcze kolejny rok. Niestety zbyt duża ilość obowiązków nie sprzyja w planowaniu przenosin. Zatem domena w-duszy-ksiazek.pl będzie dostępna kolejny rok! 

2. Kolejną zmianą będą  posty - specjalnie nie wrzucałam nic przez prawie cały miesiąc, ponieważ doszłam do wniosku, iż najpierw chciałabym się porządnie przygotować do kolejnego sezonu blogowego. U mnie on zacznie się już 1 października, ale to wcale nie oznacza, że do tego czasu będę milczeć. Oj nie, już za dwa dni pojawi się nowa recenzja!

3. Dalej chciałabym wprowadzić akcję #ZłapKlasyka. Miałaby ona za zadanie motywować do czytania klasyków literatury z całego świata. Nadal zastanawiam się, jak miała by ta akcja wyglądać. Problem rodzi się przy podjęciu decyzji, czy wypisać listę polecanych klasyków i tych, które trzeba przeczytać chociaż raz w życiu, czy zostawić wszystkim (w tym i sobie) wolną rękę do samodzielnego uzupełniania listy. Co myślicie? 

4. W grudniu, a dokładnie przez 24 planuje powtórzyć akcję blogową, podczas której codziennie miałyby pojawiać się posty. Ale, co najważniejsze miałyby one wszystkie tematykę świąteczną! Coś jak vlogmas, ale w wersji blogowej. 

5. Zastanawiam się także nad powrotem na booktube, ale również w trochę innej wersji. Nie wiem czy coś z tego wyjdzie, ponieważ za pierwszym razem kręcenie filmów było dla mnie ogromną porażką. 

6. Co miesiąc pojawi się malutki stos książek, które będę planowała przeczytać w danym miesiącu. Myślę, że trzy egzemplarze to będzie dla mnie maksimum. Niestety, ale mając tyle obowiązków, są dni, kiedy zupełnie nie mam ochoty na czytanie. 

7. I ostatnia nowość, którą zacznę pomalutku wprowadzać, będzie opublikowanie co jakiś czas krótkiej noty o biografii jakiegoś pisarza. Nie będą oni wybierani przypadkowo, a raczej będę zwracała uwagę na to, co mogłoby was zainteresować. 

Trochę tego się nazbierało, ale mam trzy miesiące na zobaczenie czy podołam!