Wielki projekt

10:49 0 Comments A+ a-

źródło
Na blogu same zapowiedzi, a efektu brak. Zdradzę więc tajemnicę, do jakiego wielkiego projektu będę przygotowywała się przez najbliższe miesiące. 

Dzisiaj będzie krótko, ale na temat. Zastanawiając się tygodniami, co mogę wprowadzić nowego na bloga w nowym roku, wpadłam na pewien pomysł. Bardzo skomplikowany i wymagający pomysł, który ze strony osoby studiująco-pracującej wymaga długiego przygotowania. Żałuję, że na efekty będziecie musieli poczekać kilka miesięcy, ale mam nadzieję, że będzie warto.

Co chcę jednak zrobić? Wymyśliłam sobie, że przez jeden miesiąc na wakacjach będę codziennie publikowała coś na blogu. Niby nic wielkiego, ale wierzcie mi, to jest naprawdę duży projekt. Tym bardziej, że nowe posty nie będą miały związku tylko z recenzjami czy książkami. Zamierzam wprowadzić trochę rzeczy z wiązanych z tematyką zawodową, studiami, ale też urozmaicić co nieco. Wiem, że wyrobię się z napisaniem i wymyśleniem do lipca. 

Postanowiłam też, że kolejna taka akcja będzie miała miejsce w grudniu. Wiem, że to za szybko myśleć o czymś, co będzie się działo za jedenaście miesięcy. Serio, zdaje sobie z tego sprawę. Jednak w tym roku święta przyszły dla mnie niezauważenie, więc w tym 2016 nakręcę się świątecznie nie tylko siebie, ale i Was! Będzie mnóstwo postów związanych właśnie z tą tematyką. Takie moje prywatne Xmas :) 

Dajcie znać, co myślicie o tym pomyśle. Czy wydaje się Wam zbyt banalny? Czy może chcecie zobaczyć tutaj coś innego?