wosk: CLEAN COTTON

19:00 0 Comments A+ a-


Kwintesencja świeżości i esencja ulotności – trudnej do opisania, niemożliwej do schwytania, ale (za sprawą magii Yankee Candle) uformowanej na kształt pachnącej tarteletki. Wosk Clean Cotton jest wszystkim, co kojarzy się z latem, ciepłem i przyjazną atmosferą panującą w rodzinnym domu. Ta niezwykła propozycja w trwały sposób przechowuje aromaty, które – w naturze – są niezwykle ulotne, prawie nieuchwytne. Morska bryza, która przynosi ze sobą zapach dalekich podróży i nuty kojarzące się z praniem suszącym się majestatycznie w lipcowym słońcu – kompozycja letniej świeżości rozjaśni najbardziej ponury, jesienny wieczór! - opis producenta

Długo szukałam wosku o naprawdę świeżym zapachu, takim, który dodatkowo nie dusi swoim aromatem. Koleżanka poleciła mi zapalić CLEAN COTTON. Jeszcze tego samego dnia zakupiłam małą tartaletkę, której zapach po dosłownie dwóch minutach wypełnił mój pokój czystym praniem. Zapach rzeczywiście orzeźwiał. 
Siedząc wyobrażałam sobie, że siedzę w ogrodzie, a dosłownie chwilę temu ktoś rozwiesił pościel na sznurkach. Do tego delikatny aromat cytryny świetnie podbijał proszek do prania. Wosk wypaliłam naprawdę szybko, ponieważ nie mogłam nacieszyć się zapachem. 
CLEAN COTTON  nie przytłacza, a wręcz sprawia, że nie można mieć go dość. Zdecydowałam się kupić pełnowymiarową świecę. 


Tartaletkę można dostać na: