3 URODZINY ANIMA LIBROS

12:21 0 Comments A+ a-

Cześć wszystkim! 

Z racji tego, że mój blog 7 stycznia obchodził swoje trzecie urodziny, chciałabym wam podziękować. A dokładnie chciałam podziękować wszystkim, którzy tutaj zaglądają, komentują bądź nie, dają o sobie znać na portalach społecznościowych i niekiedy nawet w prywatnych wiadomościach. Bardzo żałuje, że nie miałam okazji was wszystkich poznać, ale mam nadzieję, że przyjdzie taki czas, kiedy to wszystko się zmieni, ponieważ nie mam zamiaru z blogowania rezygnować ;) W życiu, wiążę dużą przyszłość z Anima Libros, więc jeszcze przez kilka dobrych lat będziecie musieli mnie znosić. 

Chciałam od razu wspomnieć, że w tym poście nie pojawią się żadne statystyki. Nigdy nie uważałam za potrzebne, aby podsumowywać wszystkie komentarze, liczbę odsłon czy ilości czytelników. Dla mnie liczy się to, że ktoś tu zagląda, a mój wkład w pisanie postów nie idzie na marne. Powiedzmy sobie szczerze - bloger nie pisze dla siebie, tylko dla czytelników. Ale chciałabym się pochwalić swoimi publikacjami, czyli recenzjami najczęściej odwiedzanymi przez was! 

Do tej pory opublikowałam 191 recenzji książek, 37 recenzji filmowych i serialowych, rozpoczęłam dwa nowe cykle. W przyszłości chciałabym jeszcze rozwinąć stronę w innym kierunku, trochę bardziej motywującym do tego, aby życie stało się piękniejsze. Czy zmienię tytuł? Raczej nie. Podoba mi się taki jaki jest, nawet jeśli temat bloga nie ma już tyle z nim wspólnego, co jeszcze rok temu. Poza tym, wprowadziłabym niepotrzebny zamęt.

5 najpopularniejszych postów: 
  • 50 twarzy Greya - E.L. James  Zdziwieni? Byłam w szoku, kiedy zobaczyłam to w spisie. Nie sądziłam, że opinia o takiej książce może stać się poszukiwana. Jak się okazało, w całej sieci ma wysokie statystyki. 
  • Arrow s.1-2  Ten w gruncie rzeczy mało popularny serial, nieźle podbił mi liczby. Z drugiej strony wcale się nie dziwię, bo jest świetny! 
  • Mumia - T. Gerritsen   Jedna z moich ulubionych książek, okazała się trzecią najbardziej popularną recenzją czytaną na tym blogu. A jak wiele z was wie, trudno jest pisać o książkach, które lubimy ;) 
  • Te, które mnie zmieniły  Jeden z pierwszych postów w 2014, który miał bardziej osobisty wymiar. Od tego czasu pojawiło się kilka innych ;) 
  • 19 razy Katherine - J. Green  To mnie zdziwiło. Może dlatego, że naczytałam się wiele negatywnych opinii o tej książce Greena. Moja natomiast jest jak najbardziej pozytywna. 

Na tym urodzinowe statystki się kończą. 
Zgodnie z obietnicą, która pojawiła się na facebooku, mam dla was niespodziankę. Na dniach zorganizuje rozdanie książkowe! Ale ostrzegam, do wygrania będzie książka NIESPODZIANKA. Tą niespodzianką będzie również dla mnie, ponieważ bliska mi osoba już ją dla was zdobyła i ładnie zapakowała do koperty. Brakuje jej tylko danych do wysyłki! Wszystkie informacje powinny pojawić się już w poniedziałek.