Serial: Revenge sezon 3

00:57 1 Comments A+ a-


To jeszcze nie koniec zemsty Emily na przebiegłych Graysonach. Postanowiła walczyć do samego końca i nie podda się, ponieważ tym razem ma wsparcie w osoba, na których jej zależy. Knuje, planuje, stara się przechytrzyć Viktorię, a jednocześnie nie stracić swojej jedynej szansy na miłość. Jednak sprawa się komplikuje, kiedy w grę wchodzi sprawa bardziej osobista, a zemsta za krzywdy ojca zmierza w odrębnym kierunku. Co jeszcze Emily poświęci, aby tylko wygrać w tej wojnie? Czy będzie gotować oddać coś, co może zapewnić jej przyszłość? 
Tydzień temu premierę miał ostatni odcinek, trzeciego już sezonu, serialu Zemsta. Moja przygoda z Amanda/Emily rozpoczęła się na feriach i tak jak wspomniałam w recenzji dwóch pierwszych sezonów, szybko się nie skończy. Bardzo się cieszę, że stacja ABC zamówiła kolejny sezon. Gdyby tak się nie stało, pewnie wiele osób byłoby zawiedzionych, biorąc pod uwagę jak zakończył się ten. Jednak na premierę i pewnie nowe informacje będzie trzeba poczekać co najmniej osiem miesięcy.

Gdybym miała porównać wrażenie po tym sezonie, a dwoma poprzednimi, to z czystym sumieniem napiszę, że ten był dobry, ale nie najlepszy. Twórcy zagmatwali całą historię, wprowadzili nowych bohaterów, którzy tylko pokomplikowali wszystko, a tak naprawdę niczego nowego nie wnieśli. Odgrywali oni rolę tzw. zapchaj dziury. Aczkolwiek muszę przyznać, że ostatnie cztery odcinki sezonu oglądałam z zapartym tchem i nie tylko ja! Udało mi się wkręcić w oglądanie mamę, która sceptycznie zawsze podchodzi do wszystkiego, co odcinkowane, mówiąc, że marnuje czas. Cóż, sama przepadła. Wracając do tematu, ostatnie cztery kawałki były naprawdę dobre, prawdopodobnie dlatego, że wszyscy przestali bawić się w dziecinne przepychanki, tylko akcja ruszyła jak z kopyta. Było krwawo, śmiertelnie i przerażająco. Dla tych, co lubią patrzeć na takie sceny, z pewnością będzie to rarytas. 

W tym sezonie Victoria Grayson zaangażuje się nie tylko w rywalizację z Emily, ale także na poznaniu swojego nowo odszukanego syna czy na dawnej miłości. Sama panna Thorne zamiast mścić się na swoich sąsiadach, będzie walczyła o mężczyznę swojego życia. Co nowego? Na pewno konfrontacje tych dwóch kobiet będą zaskakujące, ponieważ obie wykażą się zaskakującą inteligencją i wytrwałością. Kto ostatecznie zatryumfuje? 

Jeżeli jeszcze nie zaczęliście oglądać serialu, to koniecznie zobaczcie pierwszy, drugi odcinek i zobaczcie czy się wciągnięcie. Jeśli zaczęliście i skończyliście sezon pierwszy, nie zwlekajcie i zabierze się za kolejny. Tylko oczywiście w granicach rozsądku :)