Bookshelf tour #1

21:30 1 Comments A+ a-

Witam Was kochani serdecznie w ten piękny dzień. Cóż, właściwie to już jest wieczór, ale machnijmy ręką na szczegóły : >

Dwa tygodnie temu wrzuciłam pierwszy filmik na yt, obiecałam w nim coś dłuższego, czyli w tym przypadku mój pierwszy bookshelf tour. Nagrywałam go dwa razy, ponieważ za pierwszym mój głos był tak zdyszany, jakbym dopiero co wróciła z biegania - a tak nie było! No, a za drugim wielokrotnie zdarzało mi się mówić trochę bez sensu, poprzestawiane słowa w zdaniu, itd. Ale mam nadzieję, że mi to wybaczycie, kiedy napiszę, iż nagrywałam filmik dosłownie parę minut po tym jak wróciłam do domu i ze szkoły i w sumie nie miałam już siły myśleć i analizować wszystkich słów.
Mam również nadzieję, że mój komentarz o Zmierzchu nie urazi niektórych osób, nie miałam takiego zamiaru, kiedy wypowiadałam te słowa. Dopiero przy obróbce doszłam do wniosku, że w jakiś sposób mogłam urazić uczucia innych. Jednak aby to ocenić, to należy obejrzeć te dwadzieścia minut filmu :))

Bookshelf tour podzieliłam na dwie części, gdyż okazało się, że trwałby on aż półgodziny, a stawiam, że może dwie osoby dotarły by do samego końca. Tak więc serdecznie zapraszam do oglądania.

Aha, zapomniałabym. Nie wiem, kiedy pojawi się kolejna recenzja, gdyż 1. są święta, a więc trzeba się zająć przygotowaniami do nich 2. piszę pracę maturalną (ba, na razie porozkładałam książki i rozpaczam, że mój telefon gdzie miałam drugą część materiałów, po prostu umarł i nie wiem czy go kiedykolwiek jeszcze uruchomię) 3. nie mogę przebrnąć przez Czystą jak łza chociaż sama książka jest naprawdę interesująca.