Rozdanie rocznicowe :)

16:33 11 Comments A+ a-Witam Was kochani bardzo serdecznie! Dosłownie parę dni temu, a dokładnie 7 stycznia, moja strona obchodziła już swoje drugie urodziny. Jestem bardzo podekscytowana tym faktem, ponieważ wątpiłam czy dam radę czytać regularnie i dodatkowo pisać recenzje każdej z tych książek. Jednak zostałam, strona się rozwija i mam nadzieję, że minie jeszcze wiele czasu zanim zrezygnuje z tego, co tutaj robię. Wiem, że wielokrotnie miałam dni, w których nie chciało mi się ani pisać, ani czytać. Przez to zastanawiałam się czy nie zawiesić strony. Ale prawda jest taka, że gdyby nie blog to pewnie moja przygoda z książkami szybko dobiegłaby końca.

Ale przejdźmy do tego, co najważniejsze w tym poście. Ponieważ rok temu nie robiłam żadnego konkursu, w tym roku postanowiłam urządzić rozdanie, w którym nagrody są aż dwie. Chciałam Wam nakręcić swój pierwszy filmik i zaprezentować każdą z książek. Jednak za każdym razem jak próbowałam się za to zabrać, to nie mogłam znaleźć odpowiedniego światła, a ostatecznie sprzęt zaczął szwankować. Jednak nie poddam się i jakoś rozwiąże każdy z tych problemów.

Jak wcześniej wspomniałam, nagrody są dwie. Obie książki są autorstwa Nory Roberts: Czarne Wzgórza oraz Hołd.

Regulamin:
1. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy w komentarzu napisać zwyczajne Zgłaszam się i odpowiedzieć na pytanie, którą książkę chcielibyście otrzymać.
2. Należy dodać mojego bloga do obserwowanych,  (opcjonalne polubienie strony na facebooku), a także zamieścić na swoim blogu, w widocznym miejscu, konkursowy banner.
3. W zgłoszeniu proszę również podać swój adres e-mail i nick, pod którym obserwujecie bloga.
4. Konkurs trwa od 11 stycznia do 19 stycznia. Wyniki podam dzień później. Do osób, które ostaną wylosowane wyślę wiadomość z prośbą o podanie adresu. Jeżeli nie otrzymam wiadomości, paczkę otrzyma inna osoba.

edit. Rozdanie zostało przedłużone o jeden dzień w związku z tym, że zgłosiło się mało osób.