Nowości: marzec 2012

17:56 11 Comments A+ a-Trochę spóźnione, o jakieś parę dni, ale opublikowane zapowiedzi. 

Przepraszam za moją długą nieobecność na swoim jak i na Waszych blogach. Jednak wszystkie sprawy już poukładane i za niedługo kolejna recenzja. Tylko pokonam lekturę szkolną i wracam do normalnego czytania, bo za nim tęsknie! 

________________________________________________________________
Premiera: 19.03.2013r


W Petersburgu Luba tańczyła w balecie. Lecz nie znalazła szczęścia na scenie, a mężczyźni, których spotykała, nie byli książętami z bajki.
W Ameryce zakochała się - w niewłaściwym mężczyźnie. Przystojny, lecz niebezpieczny dealer rzadkich bursztynów znikał na całe miesiące. I oczekiwał, że Luba zjawi się na każde jego wezwanie. Luba nie potrafiła mu się oprzeć. Aż odkryła jego szokujący sekret i zakończyła ich namiętny, burzliwy związek.
Luba wyjeżdża z Nowego Jorku. Rozpoczyna podróż w poszukiwaniu samej siebie. Jej zmysłowy taniec zachwyca najbogatszych i najpotężniejszych - od elitarnych klubów Nowego Orleanu po londyńską rezydencję tajemniczego rockmana. Czy nowe życie przyniesie jej szczęście, czy już zawsze będzie pragnąć jedynego mężczyzny, jakiego pragnąć nie powinna?

Premiera: 20.03.2013r 

Pod spodem widniał ten sam numer skrytki pocztowej co poprzednio.
Zamrugałam, czytając list ponownie, i poczułam, że rumieniec wypełza mi na policzki. Trzymałam kartkę ze świadomością, że nie powinnam jej przeczytać, nie była przeznaczona dla mnie. (...)
Starannie złożyłam list, tak delikatnie, jakbym poprawiała kołdrę na kochanku. Pytanie, kto wysyła te listy, przyćmiła bardziej intrygująca zagadka - dlaczego to robi.
Wstałam od stołu, żeby nalać sobie wody z kranu. Choć przełknęłam ją w kilku szybkich łykach, tak jak wytrawni pijacy whisky, nic nie pomogła na gorący rumieniec, który pokrył szyję i policzki. Odwróciłam się tyłem do lady i oparłam się o nią. List wciąż leżał na moim stole.
Nie oskarżał, zapraszał.
Zaczęłam się zastanawiać, które ze swoich licznych doznań seksualnych uważam za najbardziej erotyczne. Na pewno nie pierwszy raz, kiedy...
Premiera: 20.03.2013r 

Rewolucja rozlewa się na cały kraj, oddziały rządowe śledzą i brutalnie tępią grupy Odmieńców. Jako członkini ruchu oporu Lena znajduje się w samym centrum konfliktu. Rozdarta między Aleksem i Julianem walczy o swoje życie i prawo do miłości.

W tym samym czasie Hana prowadzi bezpieczne, pozbawione miłości życie u boku narzeczonego - nowego burmistrza Portland. Wkrótce drogi dziewczyn znowu się zejdą, a ich spotkanie doprowadzi do bolesnej konfrontacji.

Czy można wybaczyć zdradę? Czy mury wreszcie runą?Premiera: 21.03.2013r 

Jane miała 4 lata, kiedy w jej domu pojawił się Richard i zamienił jej życie w piekło...
Osiemnastoletni konkubent matki Jane od początku nienawidzi swojej pasierbicy. Z sadystyczną przyjemnością dręczy dziewczynkę: upokarza, pastwi się nad nią fizycznie i psychicznie na wszystkie możliwe sposoby, wykorzystuje seksualnie, spełniając swoje najbardziej perwersyjne fantazje. Wymyślanie coraz to nowych tortur sprawia mu wynaturzoną przyjemność. Jest mistrzem zastraszania i manipulacji.
Od pierwszego dnia Jane staje się jego niewolnicą - w każdym tego słowa znaczeniu. Jest więźniem zdanym na łaskę swojego oprawcy. Nie ma dokąd uciec, nie ma się komu poskarżyć. Matka, rodzina, sąsiedzi, sterroryzowani przez agresywnego psychopatę, milczą. Nikt nie przychodzi katowanej dziewczynce z pomocą.
Nawet matka...Premiera: 20.03.2013r

Bestsellerowe autorki P.C. i Kristin Cast przestawiają historię jednego z bohaterów cyklu - Smoka Lankforda.
Zanim Bryan Lankford przybrał imię Smoka i stał się mistrzem szermierki, był zwykłym adeptem w Domu Nocy: młodym, niezwykle utalentowanym i... zakochanym. Jednak popełnił błąd, który wiele go kosztował.
Przysięga Smoka to opowieść o gorącej miłości i obietnicy, która na zawsze odmieni życie Lankforda oraz wpłynie na losy Zoey i jej przyjaciół.