Idzie wiosna?

21:28 3 Comments A+ a-

Witajcie moi drodzy :) 

Za oknem nadal pada śnieg, ostry mróz trzyma, a ja nie mam ochoty na wychodzenie każdego ranka do szkoły i pokonywania tych paru kilometrów w tym zimnie. A jak Wam się wstaje tak wcześnie? 

W związku z tym, że robi się coraz cieplej, nie zaprzeczajmy, to postanowiłam zmienić trochę wygląd strony. Zniknęła tajemnicza dziewczyna w górnym rogu, a pojawiło się coś, co mnie samą zaskoczyło. Męczyłam się parę godzin, aby ustawić odpowiedni szablon z tymi wszystkimi zakładkami i często żałuję, że wcześniej nie poprosiłam znajomego informatyka do pomocy. Ach, przynajmniej nauczyłam się czegoś nowego. 
Wiem, że w związku ze zbliżającą się nową porą roku powinnam dodać trochę zieleni i żółci, jednak niebieski jakoś do mnie pasuje. Dodatkowo to jeden z moich ulubionych kolorów. A kiedy w maju nadejdą gorące dni...:D 

Nareszcie poukładałam wszystkie sprawy związane ze szkołą i wracam nie tylko do czytania, ale i pisania. Mam tylko nadzieję, że "Lalka" jeszcze trochę poczeka na półce, a ja zabiorę się po roku czasu za ukochaną Cukiernię pod Amorem. Ileż można czekać? 

Ściskam i pozdrawiam, Donna.