Pierwsza w historii ROZDAWAJKA = losowanie na koniec wakacji

17:54 23 Comments A+ a-

Ostatnio stanęłam przed regałem i dokładnie na niego popatrzyłam. I dopiero po dłuższych rozważaniach doszłam do wniosku, że posiadam książki, do których w życiu nie będę chciała wrócić. Niektóre dodałam do zakładki Wymiana, niektóre już wcześniej wystawiłam na allegro (a raczej zrobiła to moja rodzina w Polsce, która również chciała pozbyć się kilku pozycji niezabranych przeze mnie). 

I wtedy naszła mnie myśl, aby jedną książkę oddać komuś, kto będzie chciał ją przeczytać, a jeszcze nie miał takiej możliwości. Nic nie może się marnować, prawda? 
Właśnie taką książką jest Pretty Little Liars. Kłamczuchy Sary Shepard. 
 
Powieść posiadam w formie e-książki i możliwe, że kiedyś do niej wrócę, jednak nie mam potrzeby trzymania papieru, a po ostatniej recenzji zauważyłam, że jeszcze wiele osób nie miało możliwości przeczytania pierwszej części .
Oczywiście Ci, co już to zrobili również mogą zgłosić się do losowania, które przeprowadzę wkrótce. Zwycięzca będzie musiał mi podać swoje dane kontaktowe i ta oto książka powędruje do niego. 

A teraz więcej szczegółów (wybaczcie, ale robię to pierwszy raz i nigdy nie brałam udziału w podobnej zabawie): 

1. Do "puli" losowanych trafią tylko te osoby, które zostawią komentarz pod tą notką i dodadzą mojego bloga do obserwowanych. 
2. Po drugie, zgłaszać można się tylko do 7 września, gdyż następnego dnia planuję opublikować nową recenzję. 
3. Jeszcze tego samego dnia postaram się wrzucić wszystkie zgłoszenia i wylosować jedną osobę, od której będę potrzebowała adresu.

To chyba wszystko czego potrzeba. 
Zapraszam do zabawy i życzę wygranej :)