Stosik: numer 4

17:50 14 Comments A+ a-

Tak się cieszę, że wreszcie mogę zabrać się za ten stosik. Małymi krokami go zbierałam i teraz mogę być z niego bardzo dumna, ponieważ większość książek należy do mnie ;) 

STOSIK BIBLIOTECZNY [ od góry]
 1. Plotkara - Cecily von Ziegesar
 2. Przemiana - Jodi Picoult
 3. Dziwne losy Jane Eyre - Charlotte Bronte
 1.  Mansfield Park - Jane Austen
 2. Wichrowe wzgórza - Emily Bronte
  MÓJ PRYWATNY ZBIÓR [od góry]
  1.  Pretty Little Liars. Kłamczuchy - Sara Shepard
  2. Igrzyska Śmierci - Suzanne Collins
  3. Tomek w krainie kangurów - Alfred Szklarski
  4. Pachnidło - Suskind Patrick
  5. Skalpel - Tess Gerritsen 
  6. Zapach spalonych kwiatów - Melisa de la Cruz
  7. Cień wiatru - Carlos Ruiz Zafon
  8. Nieśmiertelni - wybór P.C.Cast
  9. Cukiernia pod Amorem. Zajezierscy - Małgorzata Gutkowska-Adamczyk 
  10. Intruz - Stephenie Meyer
  stosik w pomniejszeniu: 

   Na Cień wiatru długo czekałam. Rodzice zrobili mi nie małą niespodziankę, kiedy znalazłam ją na swoim łóżku ładnie zapakowaną. Nawet nie wiem z jakiej okazji, ale najwidoczniej należało trochę o niej pomówić. Nieśmiertelni czekali na półce od wielu miesięcy, sama nie wiem dlaczego. Jeżeli zaś chodzi o Cukiernię pod Amorem to dostałam ją na gwiazdkę w 2010 roku i jak dotąd nawet nie zajrzałam do środka. Intruza znam niemal na pamięć, ale tak uwielbiam tę książkę, że przeczytam jeszcze raz dla odświeżenie pamięci i napisania recenzji. 

   Seria Pretty Little Liars już dawno mnie zainteresowała, więc kiedy miałam wystarczająco dużo funduszy to poszłam i kupiłam. Igrzyska śmierci to był całkiem nieplanowany zakup, ale mam nadzieję, że żałować nie będę. Tomek w krainie kangurów to początek serii przygód o Tomku. Przeczytałam wszystkie części wiele lat temu, a teraz postanowiłam odświeżyć swoją pamięć. Kiedyś miałam jechać na kultowe filmy do kina, jednak kiedy zobaczyłam, że leci Pachnidło, zdecydowałam, że najpierw muszę przeczytać książkę. I tak oto kupiłam jeden egzemplarz. Skalpel zakupiłam po przecenie. A biorąc pod uwagę, że jest to kontynuacja Chirurga, którego wprost uwielbiam - to nie czekałam długo z namysłem. I wreszcie Zapach spalonych kwiatów, który był prezentem od mojego braciszka za napisanie pracy semestralnej. Cóż, opłaciło się napisać coś o przemocy domowej. 

  E-BOOK
  Jak wcześniej zapowiedziałam w szufladzie nazbierała się całkiem pokaźna kolekcja e-booków, które otrzymałam od rodziny i znajomych. I jak wyjaśniłam w stosiku trzecim - przeczytam je, choć wolę papierowe książki.
  1. Jutro 2 - John Marsden
  2. Kwiaty na poddaszu - Virginia Andrews